PRACA

inżynier

Opis stanowiska:

  • przygotowanie kosztorysów inwestorskich i ofertowych
  • znajomość programów: Norma PRO, AutoCAD, pakiet Office,
  • umiejętności czytania dokumentacji projektowej,
  • przygotowanie przetargów oraz ofertowanie,
  • opracowanie przedmiotów robót,
  • zarządzanie materiałami i sprzętem w procesie budowy,
  • planowanie, organizacja i nadzór na realizacją robót budowlanych,
  • kontrola pracy podległych brygad i podwykonawców,
  • współpraca z inwestorami oraz dostawcami materiałów

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe budowlane: specjalność kolejowa,
  • mile widziane: uprawnienia budowlane wykonawcze  w specjalności inżynieryjnej kolejowej.

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • narzędzia do pracy: laptop, telefon

stanowisko: operator koparo-ładowarki

Miejsce pracy:
Przedsiębiorstwo REMTOR Sp. z o.o.,
ul. Balonowa 3, 62-006 Janikowo
www.remtor.com.pl

  • obsługa koparko – ładowarki CASE
  • dbanie o utrzymanie maszyny
  • realizacja robót torowych
  • możliwa praca na delegacji

Wymagania:

  • uprawnienia umożliwiające poruszanie się koparko – ładowarką
  • prawo jazdy kat.B

Oferujemy:

  • umowę o pracę, 16,00 zł. netto za godzinę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • narzędzia do pracy